Naturel Lezzetlerini , doğal ürünleri terketmemiş olan Karadeniz'in usta elleri KALE EKMEK... Türk Gıda sektöründeki 41 yıllık tecrübesi, yaygın satış noktaları ve güçlü dağıtım ağı ile şimdi de catering hizmetiyle yanınızda.. KALE EKMEK... Sıra dışı lezzetleri ve doyurucu menüleriyle sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor..

Toplu yemek hizmetimiz dışında tüm davet ve organizasyonlarınızda, davetinizin tarzına, düzenlenen mekana ve konuklarınızın kimliğine uygun özel hazırlanan menülerimiz... Ve bu menülere uygun sunuş ve dekorasyon seçeneklerimizle davetlerinizi unutulmaz kılmak için hizmetinizdeyiz...

Lütfen Kale Catering kataloğumuz için tıklayınız...

 

YAŞAMIN TATLI ANLARINDA SİZİNLEYİZ...

Kale pasta ve tatlıları yetenek, ilham ve doğru malzemelerin lezzetli sonucudur... Hayatınızda önem verdiğiniz anlarınızda akılda kalacak en güzel an, pastanın geliş anıdır. İşte biz tam 41 yıldır nesiller boyu süre gelen lezzet geleneğimizden kalitemizden ödün vermeden oluşturduğumuz özgün pasta tasarımlarımızla dillerden düşmeyen damaklardan silinmeyen izler bırakmak için siz müşterilerimize en iyiyi sunmak için çalışıyoruz. Tüm ürünlerimiz tamamen doğal malzemelerle, el yapımı ve gıda standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Lütfen Kale Pasta kataloğumuz için tıklayınız...

 
 
KALE EKMEK ve GIDA SANAYİ TİC. LTD. ŞTİ. "Rıdvan Yolgörmez ve Çocukları Kuruluşudur"
Merkez: 174 Sokak No: 25 Hatay İZMİR 0 232 232 99 50 - 243 57 56